Jak kupić

Proces licytacji rozpoczyna się od rejestracji teraz lub bezpłatnego zalogowania się na naszej stronie internetowej, aby uzyskać dostęp do japońskich aukcji samochodowych na żywo. Jesteśmy dostawcą dostępu do aukcji wszystkich głównych domów aukcyjnych używanych samochodów w Japonii i możemy zaoferować najlepsze oferty.:

Przedstawmy się sobie! Skład naszego zespołu możesz poznać tu, teraz Ty podaj swoje dane kontaktowe i informacje dotyczące pojazdu (pojazdów), który chcesz kupić, korzystając z naszego formularza zapytania.

Następnie zapewnimy analizę cen rynkowych, statystyki i koszty wysyłki. Możesz skorzystać z naszej bezpłatnej wyszukiwarki aukcji, aby wyszukać dostępne pojazdy. Możesz również skorzystać z naszej poczty aukcyjnej, która prześle pojazdy bezpośrednio do Ciebie na podstawie Twoich kryteriów wyszukiwania.

Przeszukamy również w Twoim imieniu i wyślemy e-mailem dostępne pojazdy.

Możemy dać Ci dobry pomysł na cenę rynkową pojazdu i sprawdzić, czy odpowiada to Twojej sytuacji budżetowej.

Jeśli wszystko się zgadza, poprosimy o wpłatę kaucji i zaczniemy dla Ciebie pracować – przetłumaczenie raportów z inspekcji japońskich aukcji dołączonych do każdego samochodu, fizyczne uczestnictwo w aukcji w celu sprawdzenia pojazdów i zrobienia dla Ciebie zdjęć, a na koniec licytowanie samochodu do dowolnej kwoty, którą nam wskażesz.

MY i TY musimy być zabezpieczeni!

Wybierz i opłać usługę, aby móc licytować zgodnie z naszymi warunkami (umowa nabycia pojazdu). Możesz również dokonać płatności przez PayPal. Twoje konto licytacyjne zostanie aktywowane po otrzymaniu kaucji.

Po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie zleceniobiorca oświadcza, że zobowiązuje się do licytacji i sprowadzenia pojazdu dla Zleceniodawcy. Jeżeli w aukcji cena pojazdu przekroczy wskazany łączny koszt zakupu pojazdu, umowa wygasa, a Zleceniobiorca zobowiązuje się do niezwłocznego zwrotu wpłaconej kwoty na rachunek bankowy Zleceniodawcy – po potrąceniu ewentualnych kosztów usług, o ile były wcześniej zlecane (np. inspekcja pojazdu) – w terminie 14 dni roboczych dni, chyba że strony umowy uzgodnią kolejną aukcję.

Mamy setki zadowolonych klientów. Twoje pieniądze są bezpieczne

Po zaksięgowaniu wpłaty zaczynamy współpracę. Będziemy codziennie przeszukiwać japońskie aukcje samochodowe w Twoim imieniu – w poszukiwaniu pojazdów spełniających Twoje wymagania. Będziesz otrzymywał oferty pojazdów e-mailem, gdy tylko będą dostępne. Jeśli zobaczysz taki, który Ci się podoba na naszym portalu aukcyjnym, chętnie do Ciebie zadzwonimy i wstępnie omówimy z Tobą pojazd.

Jeżeli chcesz zakupić wybrany pojazd to zrobimy jego inspekcje.
Dostarczymy Ci szczegółowe informacje i zdjęcia, abyś mógł podjąć najlepszą możliwą decyzję zakupową.

Licytujemy do Twojej górnej granic, ustalonej wcześnie. Po aukcji dostajesz od nas potwierdzenie z aukcji- screenshot wyniku, czym zawsze potwierdzamy naszą uczciwość i transparentność firmy. Po zakupie pojazdu na Twoje żądanie, jest wymagane opłacenie pojazdu w ciągu dwóch dni roboczych. Oczywiście jesteśmy elastyczni i każdą osobę potraktujemy indywidualnie.

Wyniki ogłosimy za Ciebie, gdy tylko licytacja się zakończy. Jeśli oferta zostanie przegrana, możemy zwrócić Ci pieniądze lub wykorzystać je jako depozyt do licytowania innego pojazdu. Twój depozyt może być również wykorzystany do skorygowania salda, jeśli licytacja zostanie wygrana.

Dokładny opis płatności znajdą Państwo w umowie, link poniżej.

Po zweryfikowaniu płatności Twój pojazd zostanie zarezerwowany do wysyłki do wybranego przez Ciebie miejsca docelowego.

Pojazdy również często fotografujemy na placu składowym przed wysyłką, jeżeli pozwoli na to czas. Jeżeli pojazd wymaga kontroli, zostanie ona również wykonana na tym etapie.

Po otrzymaniu płatności zorganizujemy następny najwcześniejszy statek do transportu Twojego pojazdu. Cała niezbędna dokumentacja do odprawy celnej w porcie docelowym zostanie wysłana do Ciebie za pośrednictwem kuriera. Radzimy wynająć agenta w celu bezproblemowego procesu odprawy celnej lub możesz dać nam znać, abyśmy zrobili dla Ciebie odprawę celną.

Po wysłaniu pojazdu wyślemy Ci wszystkie niezbędne dokumenty wymagane do odprawy celnej za pośrednictwem DHL.

– Certyfikat eksportowy
– List przewozowy
– Faktura
– Ubezpieczenie morskie (jeśli wymagane)
– Certyfikat inspekcji, Japan Auto Appraisal Institute (JAAI) lub Japan Vehicle Inspection Association (JEVIC), jeśli jest to wymagane.

Często możesz sam śledzić swój samochód na morzu posiadając odpowiednią aplikację. Wysyłane przez nas samochody są w pełni bezpieczne.

Możesz odebrać swój pojazd w porcie docelowym i po dopełnieniu formalności związanych z odprawą celną, odwieź swój wymarzony pojazd do domu.

Prosimy o przesłanie nam swojego zdjęcia wraz z pojazdem, cennych opinii, a jeśli jesteś zadowolony z naszych produktów i usług, skieruj nas do swojej rodziny i przyjaciół.

Aplikacja do śledzenia statku:
Często możesz sam śledzić swój samochód na morzu posiadając odpowiednią aplikację. Wysyłane przez nas samochody są w pełni bezpieczne.
https://www.marinetraffic.com/