O nas

いらっしゃいませ!

Kurumatrader to oficjalny eksporter i importer samochodów z dostępem do wszystkich domów i grup aukcyjnych w całej Japonii (USS, TAA, CAA). Siedziba firmy znajduje się w Shibuyaku-Tokio w Japonii. Posiadamy oddziały w Europie (Polska, Czechy, Niemcy).

Nasza firma ma ponad 10-letnie doświadczenie w pozyskiwaniu pojazdów wysokiej jakości. Otoczyliśmy się renomowanymi partnerami, aby proces eksportu samochodów przebiegał tak płynnie, jak to tylko możliwe.

Osobiście uczestniczymy w aukcji, sprawdzamy, czy samochód jest zgodny z opisem we wcześniejszym raporcie domu aukcyjnego i przesyłamy wysokiej jakości zdjęcia.

SŁUŻYMY POMOCĄ

w budowaniu prywatnych kolekcji, inwestycjach opartych na autach klasycznych czy sprzedaży samochodu. Ciężko zliczyć ilość pojazdów, które sprowadziliśmy od początku naszej działalności, ale dzięki temu służymy radą i doświadczeniem w znalezieniu i zakupie najlepszego dla Ciebie samochodu.

Posiadamy własny serwis z dostępem do wszystkich domów aukcyjnych w Japonii, gdzie można zobaczyć aktualnie dostępne pojazdy.

Możemy je dla Ciebie sprawdzić, licytować i przywieźć.

Jesteśmy firmą z rodzinnymi tradycjami, szlachetnymi celami, uczciwą i dbającą o klienta. Zaufaj nam tak jak setki zadowolonych klientów przed Tobą.

Oprócz wielkiej pasji do klasycznej motoryzacji łączy nas wspólna wizja przeniesienia naszych usług i firm na wszystkie kontynenty.

よろしくお願いします、
KurumaTrader

NASZ TEAM

Kuruma Trader – Europa, Usługi