Import / export motocykli

PAKIETY USŁUG

699 €

Usługi dla transakcji powyżej 5 mln JPY szacowane są oddzielnie. Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji

– wyszukiwanie najlepszego motocykla dostępnego na aukcjach

– dostęp do statystyk sprzedaży i wszystkich treści na stronie auc.kurumatrader.com.

– licytacja

– tłumaczenia kart aukcyjnych i kontakt z domem aukcyjnym w przypadku niepewności co do karty (w naszym biurze mamy osobę biegle mówiącą po japońsku)

– zorganizowanie bezpiecznego transportu z domu aukcyjnego na parking strzeżony w oczekiwaniu na statek (wiele firm zostawia swoje motocykle na parkingu aukcyjnym, co obniża koszty, ale dostęp do auta mają osoby nieuprawnione)

– organizacja transportu do portu przed przybyciem statku

– zorganizowanie bezpiecznego transportu morskiego

* Przy zakupie droższego motocykla odradzamy korzystanie z pośredników, którzy głównie eksportują tanie pojazdy, takie jak kei-cars do Indii, Pakistanu lub krajów afrykańskich. Jest to dobra opcja dla używanych motocykli na części, gdy zarysowanie motocykla podczas transportu lub podczas przechowywania na parkingu nie spowoduje wypadania włosów na głowie.

KALKULACJA KOSZTÓW AUKCYJNYCH, LOGISTYCZNYCH I UBEZPIECZENIA:

Proszę korzystać z naszego kalkulatora za każdym razem, aby obliczyć koszty aukcji, wysyłki i ubezpieczenia.

Link do kalkulatora:

https://auc.kurumatrader.com/calcos-1067

Uwaga: kalkulator automatycznie uwzględnia cenę ubezpieczenia. Wielu brokerów pomija bezpieczeństwo Twojego motocykla, wolimy być bezpieczni. Motocykl jest ubezpieczony na wszystkich etapach:

– bezpieczny transport na strzeżony parking i ubezpieczenie na czas oczekiwania na fracht morski (wiele firm zostawia swoje motocykle na parkingu aukcyjnym, co obniża koszty, ale dostęp do auta mają osoby nieuprawnione)

– ubezpieczenie od uszkodzeń podczas transportu morskiego

– ubezpieczenie zaparkowanego motocykla oczekującego na odprawę celną

Umowa nabycia motocykla

Istnieje wiele firm świadczących usługi dla wymagających klientów. Oczywiście nie każdy potrzebuje takich usług, ale to Ty musisz zdecydować, na co chcesz przeznaczyć swoje ciężko zarobione pieniądze.

Pomyśl mądrze o swoich pieniądzach!

Dołącz do zadowolonych klientów dobrze obsługiwanych przez naszą firmę.

Ponad tysiąc zadowolonych klientów.
Zdjęcia naszych usług