Inspekcja pojazdu

Wykonujemy osobiste inspekcje w USS Yokohama, USS Tokyo, USS Nagoya.
Czasami przeprowadzamy inspekcje w innych domach aukcyjnych na specjalne zamówienie, na przykład, jeśli masz silną ofertę na samochód, który naprawdę chcesz i omówimy to wcześniej, możemy sprawdzić samochody w HAA Kobe, USS Osaka, MIRVE Osaka. Nasz team składa się z doświadczonych inspektorów z kilkunastoletnim doświadczeniem technicznym i mechanicznym, dlatego świadczymy usługi na najwyższym poziomie w największych miastach w Japonii

Nasze najbardziej ruchliwe dni inspekcji to czwartek w USS Tokyo i piątek w USS Nagoya. W tych dniach wstajemy i ruszamy przed świtem, prosimy o składanie ofert bardzo wcześnie- przed 7 rano. Nie możemy zagwarantować, że po tym czasie zrealizujemy prośbę o inspekcję, jednak zawsze dokładamy wszelkich starań, aby ją zmieścić.

Korzyści, jakie wiążą się z japońskimi samochodami używanymi, to nie tylko oszczędność pieniędzy, ale także najlepszy wybór, jaki można uzyskać kupując używany samochód. Import używanego pojazdu nie jest trudnym zadaniem, kupujący po prostu musi być bardziej ostrożny, aby ocenić legalność eksporterów, aby uniknąć jakichkolwiek problemów. Nie chodzi o to, że wszyscy japońscy eksporterzy używanych pojazdów są oszustami. Niektórzy z eksporterów działają w branży od prawie 30 lat i są znani ze swojego zaufania i usług. Niestety jak w każdej branży są również eksporterzy, którzy oszukują kupujących i psują wizerunek godnych zaufania japońskich eksporterów, aby zarobić więcej pieniędzy. Dlatego dobrze jest poddać pojazd przeglądowi przed jego sprowadzeniem, ponieważ lepiej mieć całkowitą pewność co do stanu kupowanego pojazdu.
Poza tym pojazdy z Japonii są zazwyczaj weryfikowane pod kątem dobrego stanu przez certyfikowanych specjalistów rządowych. Samochody, zanim zostaną dopuszczone do wysyłki, muszą przejść kontrolę przeprowadzoną przez Japońskie Centrum Kontroli Pojazdów. Organizacja ta zapewnia, że pojazdy są certyfikowane zdatne do eksportu i do użytku międzynarodowego.

Pełna kontrola pojazdu powinna obejmować:

  • Kontrola techniczna(mechaniczna) i środowiskowa
  • Kontrola wzrokowa m.in. sprawdzenie miernikiem lakieru grubości powłoki
  • Weryfikacja dokumentów
  • Kontrola instalacji elektrycznej
  • Kontrola bezpieczeństwa
  • Kontrola skradzionego pojazdu
  • Kontrola promieniowania

INSPEKCJA INDIVIDUAL

Jedna profesjonalna inspekcja
149 €

INSPEKCJA PREMIUM

Nielimitowane zawarte w pakiecie.
Dowiedz się więcej.

PRZYKŁADOWE INSPEKCJE